O mnie

Skoro znalazłeś się na tej podstronie, to znaczy, że chcesz się dowiedzieć czegoś o autorce oraz czym właściwie jest Blonparia i jak znalazła się w sieci. Postaram przybliżyć Ci mojego bloga oraz własną osobę tak, abyś poczuł się jak u siebie. Zapraszam Cię na kawę, ewentualnie herbatę w swoich skromnych progach.Blonparia to kreatywne miejsce w sieci dla każdego. Znajdziesz tutaj głównie wpisy o grafice, instrukcje na bloga oraz tzw. lifestyle. Dużą wagę przykładam do wpisów o grafice, kodowaniu, blogowaniu, organizacji oraz jeździectwie, bo to właśnie składa się na mój obecny styl życia. Z założenia Blonparia miała stanowić blog, który będzie zbiorem kreatywności, pokazania, że jak się chce to można. Czy tak jest? O to musisz zapytać się osób, które do mnie zaglądają. Blog taką formę przyjął w 2013 roku, ale pierwszy wpis pojawił się w 2014 r. Czemu dopiero po roku Blonparia zaczęła "żyć"? Ponieważ przez rok skupiałam się na blogowej organizacji. Wszystko musiało być perfekcyjne. Mówiąc krótko - Blonparia, ma za zadanie tworzyć grupę kreatywnych osób, które nie boją się otworzyć na nowe wyzwania.

Dlaczego warto zostać czytelnikiem Blonparii? 

Po dołączeniu do grona czytelników Blonparii pogłębisz swoją wiedzę dotyczącą grafiki, kodowania, blogowania, poznasz sposoby na to jak być zorganizowanym, a na dodatek podzielę się z Tobą wiedzą na temat jeździectwa. Dzięki temu zyskasz trochę wiedzy w podanych wyżej tematach, która przekazywana jest w prosty i przejrzysty sposób, abyś sam/a spróbowała stworzyć swój własny wizerunek w sieci. Nie zapomnijmy również o ciekawostkach związanymi z jeździectwem. Wszystko co publikowane jest na Blonparii, nie jest przepisane żywcem z poradników. To wszystko co tu przeczytasz pisane jest na podstawie doświadczenia autorki, która wszystkiego uczyła się na błędach. Jeśli to Cię nie przekonuje to mam dla Ciebie jeszcze jedną informacje. Na Blonparii znajdziesz grafiki wszelkiego rodzaju oraz szablony na Bloggera do pobrania całkowicie za darmo. Szablony są w 100% sprawne i gwarantuje Ci, że będą świetnie prezentować się na Twoim blogu.

Dlaczego Blonparia jest prowadzona w takiej formie? 

To proste - autorka chciała zmieścić w jednym miejscu wszystko, co jest jej bliskie i nie rozdzielać na dwie części, dzięki temu, blog zyskuje swój "charakter".Witam Cię czytelniku na moim blogu! Mam nadzieję, że zapoznałeś się już z powyższą treścią na temat bloga i zachęciła Cię ona do pozostania ze mną na dłużej. Będzie mi bardzo miło jeśli mój blog zdobędzie Twoje uznanie. Zacznijmy od początku. Mam na imię Małgorzata (ale miło mi będzie, jak będziesz zwracał się do mnie Gosia, bo musisz wiedzieć, że nie bardzo przepadam za swym imieniem) i na swoim koncie mam 22 lata. Studiuje grafikę, wybieram się na informatykę, od 11,5 lat trenuje jeździectwo i od jakiegoś czasu jestem autorką bloga Blonparia. Zazwyczaj mówią mi, że jestem kreatywna, wygadana i uparta w dążeniu do celu. W moim słowniku brak takich słów jak nie umiem czy nie da się, bo tak naprawdę wszystko się da i można wszystkiego się nauczyć. Perfekcjonistka. Obsesyjnie dążę do uzyskania złotego środka w organizacji czasu. Uwielbiam organizacje, kreatywnych ludzi, ludzi z pasją i wszystko co jest ładnie zaprojektowane. Blog pozwala mi się rozwijać, doskonalić moje umiejętności i dzięki niemu mogę pokazać innym, że grafika, kodowania, organizacja czy jeździectwo to fajna sprawa!