Logo - zamówienia
Jak można się z tobą skontaktować w sprawie logo?
Najprościej po przez napisanie na maila blonparia@gmail.com lub skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce "kontakt" lub na końcu tej strony

Ile to kosztuje?
Napisz zapytanie na maila w tytule wiadomości wpisując "Pytanie o koszt logo".
Jeśli złożyłeś zamówienie i otrzymałeś maila zwrotnego tzn. potwierdzenie, to logo będzie wykonany w przeciągu 7 dni. Jeśli Twoje zamówienie jest drugie w kolejności musisz przyjąć 14 dni. Jeśli trzecie to 21 dni. Zamówienia są przyjmowane w takiej kolejności jakiej otrzymałam maile.
Wykonywania zamówień
Proszę o uważne przeczytanie regulaminu.

Zasady zamawiania logo:
1. Abym wykonała logo, musisz skontaktować się ze mną po przez e-mail lub formularz kontaktowy, który znajduje się na tej stronie lub w zakładce "kontakt", nie przyjmuje zamówień pozostawionych w komentarzach oraz nie odpowiadam na prośby (które pojawią się w komentarzu) skontaktowania się w sprawie logo. Pamiętaj, że to Tobie na tym zależy - pisz śmiało, ja nie gryzę.
2. W mailu proszę o dokładne napisanie czego oczekujesz.
3. Przyjmuje jedno zamówienie na tydzień, jeśli pojawi się więcej zgłoszeń, zamówienia idą w kolejności jakiej dostałam maile.
4. Zawsze zostaniesz poinformowany, kiedy twoje zamówienie będzie w realizacji.
5. W razie opóźnień zostaniesz poinformowany.
6. Przez cały etap tworzenia logo bardzo proszę o bycie w kontakcie ze mną w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów.
7. Musisz być w 100 procentach pewien czego chcesz - pamiętaj, że na wykonanie jednego logo mam 7 dni.
8. Gotowe logo wysyłam na maila w takich formatach: AI, PDF, TIFF, PNG
9. Jeśli urwie się kontakt lub nie zgłosisz się po logo (na odnowienie kontaktu i zgłoszenie się masz 7 dni) zostanie ono usunięte, a osoba, która "zapomniała" o nim nie będzie miała szansy na ponowne zamówienie. Odstępstwo od tej reguły jest tylko wtedy, kiedy wcześniej poinformujesz mnie o tym, że przez jakiś czas nie będziesz miał możliwości na odbieranie maili.


Twoje imię:

Twój adres e-mail: (wymagane)

Wiadomość: (wymagane)