Zamów szablonCzy wykonujesz szablony na platformę Blogger?
Tak, wykonuje szablony na platformę Blogger. Jednak nie wszystkie zamówienia są przyjmowane. Złożone zamówienie musi być dobrze napisane abym podjęła się wykonania szablonu.

Czy wykonujesz szablony na platformę WordPress?
Nie, nie wykonuje szablonów na platformę WordPress.

Czy wykonujesz szablony świeżo założonym blogom?
Tak, wykonuje szablony świeżo założonym blogom

Czy podajesz gotowe kody na maila?
Nie, nie podaje gotowych kodów. Jedyne gotowce jakie można znaleźć, to te w zakładce "Instrukcje".

Jak można się z tobą skontaktować w sprawie szablonu?
Najprościej po przez napisanie na maila blonparia@gmail.com lub skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce "kontakt"

Ile to kosztuje?
Wszystko zależy od tego jakie zamówienie/rodzaj szablonu. Wszystko jest do dogadania. Napisz zapytanie na maila w tytule wiadomości wpisując "Pytanie o koszt szablonu".
Jeśli złożyłeś zamówienie i otrzymałeś maila zwrotnego tzn. potwierdzenie, to szablon będzie wykonany w przeciągu 7 dni. Jeśli Twoje zamówienie jest drugie w kolejności musisz przyjąć 14 dni. Jeśli trzecie to 21 dni. Zamówienia są przyjmowane w takiej kolejności jakiej otrzymałam maile.
Wykonywania zamówień
Proszę o uważne przeczytanie regulaminu. Informuje również, że nie zawsze wszystko uda mi się wykonać (cały czas się uczę) jednak o jakimkolwiek problemie z wykonaniem, któregoś z elementów szablonu od razu poinformuje.

Zasady zamawiania szablonu:
1. Abym wykonała szablon, musisz skontaktować się ze mną po przez e-mail lub formularz kontaktowy, który znajduje się na tej stronie, nie przyjmuje zamówień pozostawionych w komentarzach oraz nie odpowiadam na prośby (które pojawią się w komentarzu) skontaktowania się w sprawie szablonu. Pamiętaj, że to Tobie na tym zależy, aby odświeżyć swojego bloga - pisz śmiało, ja nie gryzę.
2. W mailu proszę o dokładne napisanie czego oczekujesz.
3. Przyjmuje jedno zamówienie na tydzień, jeśli pojawi się więcej zgłoszeń, zamówienia idą w kolejności jakiej dostałam maile.
4. Zawsze zostaniesz poinformowany, kiedy twoje zamówienie będzie w realizacji.
5. W razie opóźnień zostaniesz poinformowany.
6. Przez cały etap tworzenia szablonu bardzo proszę o bycie w kontakcie ze mną w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów.
7. Prosząc mnie o wykonanie szablonu zgadzasz się na umieszczenie podpisu wykonawcy w stopce bloga.
8. Musisz być w 100 procentach pewien czego chcesz - pamiętaj, że na wykonanie jednego szablonu mam 7 dni.
9. Gotowy szablon wysyłam na maila wraz z nagłówkiem i innymi grafikami (jeśli były użyte) oraz pisze potrzebne instrukcje do zainstalowania szablonu na blogu lub (jak kto woli) proszę o uprawnienia administratora i wgrywam szablon (wgranie szablonu zajmuje ok. 15 minut)
10. Jeśli urwie się kontakt lub nie zgłosisz się po szablon (na odnowienie kontaktu i zgłoszenie się masz 5 dni) zostanie on wystawiony do pobrania, a osoba, która "zapomniała" o nim nie będzie miała szansy na ponowne zamówienie. Odstępstwo od tej reguły jest tylko wtedy, kiedy wcześniej poinformujesz mnie o tym, że przez jakiś czas nie będziesz miał możliwości na odbieranie maili.


Twoje imię:

Twój adres e-mail: (wymagane)

Wiadomość: (wymagane)